Finnair kolis Vantaa lennujaamas teise terminali


Finnair kolis Vantaa lennujaamas teise terminali
AFP/Scanpix

Alates tänasest viib Finnair oma lennuliikluse ja klienditeeninduse üle Helsingi Vantaa lennujaama terminali T2, kus tegutsevad ka alliansi Oneworld liikmed ja teised Finnairi partnerlennufirmad. Samuti hakkavad tänasest kõik Soome riigisisesed kui ka rahvusvahelised lennud toimuma terminalist T2.

„Kolimisega terminali T2 on Finnairi lendudele registreerimine ja väljumisväravad üksteisele palju lähemal. Tulevikus koondame kogu Finnair teeninduse ja personali ühe terminali katuse all,“ selgitas Finnair Baltimaade müügidirektor Jan-Michael Nigmann.

„Helsingi Vantaa lennujaamas toimuvate muudatuste ja ehitustööde tõttu soovitame oma klientidel järgnevatel kuudel varuda aega ning varakult lennujaama kohale tulla,“ lisas Nigmann.

Teavet õige registreerimislaua leidmiseks leiab terminalis T2 asuvatelt suurtelt teabetahvlitelt ning –ekraanidelt.

Samuti soovitab Finnair kasutada lendudele registreerimiseks internetti, lühisõnumit või lennujaama iseteeninduskioskeid. Iseteeninduskioskeid saab kasutada ka siis, kui pagasi hulka kuulub eripagas, näiteks spordivarustus. Iseteeninduskioskid asuvad Helsingi Vantaa lennujaama terminali T2 väljuvate lendude saalides 2 ja 4.