FOTOD: Alexela Oil avas Tallinna piiril uue automaattankla

 (9)
FOTOD: Alexela Oil avas Tallinna piiril uue automaattankla
AppleMarkDelfi Pilt

Alexela Oil avas Tallinna ühel sõidetavamal ristmikul – aadressil Pärnu mnt. 536A – uue automaattankla. Eesti suurima automaattanklate keti värske investeeringu suuruseks on rohkem kui pool miljonit eurot.

AS-i Alexela Oil juhatuse esimehe Ain Kuusiku sõnul on investeering tehtud just parimasse tehnikasse ja tarbijamugavusse.

„Uus mugav ja soodne tankla on orienteeritud teenindama nii Laagri, Veskimöldre, Saue, Saku ja Jälgimäe elanikke kui ka teisi, kes selle ristmiku kaudu Euroopa teedele edasi liiguvad,“ ütles Kuusik.

Tankla sobib kasutamiseks nii sõiduautodele kui rasketranspordile. Automaattanklasse on paigaldatud moodsad kiirtankurid ja hinnapost, mis jagab autojuhile operatiivinfot temperatuuri ja muu vajaliku kohta.

Uus automaattankla alustas klientide teenindamist eelmisel reedel. Avamise puhul pakub uus tankla kõigile külastajatele tänase Eesti kütuseturu tingimustes märkimisväärset allahindlust.

Alexela Oil on Eesti suurim automaattanklate kett, millel on kokku üle Eesti 57 tanklat, nendest 53 automaattanklad. Ettevõtte investeeringute jätkuvaks prioriteediks on kõigi tanklate automatiseerimine, IT-lahenduste kaasajastamine ning kliendisõbralike lahenduste arendamine. Alexela Oil annab tööd ligi sajale inimesele.