FOTOD | Ebatavaline vaatepilt: Tallinki laevad seisavad vanasadamas jõude, D-terminalis pole hingelistki

 (63)

Kui tavapäraselt on Tallinna vanasadama reisiterminal keskpäeval rahvast täis – olgu need siis laevaga reisijad või taksojuhid –, siis täna ulus seal sisuliselt vaid tuul.

Eelmise nädala laupäevast, 11. aprillist hakkas kehtima reisijate sissesõidukeeld Helsingisse. See on peatanud suurema osa Eesti-Soome vahelisest laevaliiklusest, mistõttu on praegu korraga mitu Tallinki laeva sadamas külg külje kõrval.

Kui tavaliselt ümbritseb Tallinna vanasadama reisiterminali palju inimesi, kes siis kas suunduvad Soome või tulevad sealt, siis täna oli D-terminal kummituslikult inimtühi, jättes täiesti hüljatud tunde.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!