FOTOD | EBS tähistas piduliku galaga oma 30. tegutsemisaastat

 (6)

Täna õhtul toimus Estonia kontserdisaalis Estonian Business Schooli 30. tegutsemisaastale pühendatud pidulikule galaõhtu

Kavas oli maailma esietendus EBSi esimesest 30 tegutsemisaastast läbi esimese lennu vilistlase Gustavi (näitleja Guido Kangur) silmade ja mälestuste. Lisaks esitleti EBSi otsingutulemusi inimese ettevõtlikkuse DNA osas ning lavale astusid põnevad üllatusesinejad.

Õhtut juhtisid EBSi üliõpilane, laulja ja muusik Tanel Padar ja EBSi vilistlane, välis- ja korporatiivsuhete osakonna juhataja ning rektori nõunik välis- ja vilistlassuhete alal Sirli Kalep.

Kõnedega astusid üles peaminister Jüri Ratas, rektor prof Arno Almann, vilistlaste nimel tarbijakaitseameti turujärelevalve osakonna juhataja Hanna Turetski-Toomik, partnerite esindaja CEEMANi president prof Danica Purg ning EBSi kantsler Mart Habakuk.

Kogu sündmuse toimumisele aitasid kaasa EBSi vilistlaste asutatud või juhitud ettevõtted, sh mitmed rahvusvaheliselt tuntud ja edukad Eesti kaubamärgid, mille esindajad osalesid galaõhtul külalistena.