FOTOD: Ettevõtjad peavad pidu! Rikkad ja edukad kogunesid ettevõtlusauhindade jagamisele

 (28)
FOTOD: Ettevõtjad peavad pidu! Rikkad ja edukad kogunesid ettevõtlusauhindade jagamisele
Eiki Nestor õnnitlemas Hanno Tombergi, Toomas Lumanit ja Jüri KäodFoto: Heiki Rebane

Täna on ettevõtjate pidupäev, sest selguvad aasta parimad ettevõtted. Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Tööandjate Keskliit kuulutavad täna õhtul välja Eesti parimad ettevõtted. Lisaks pärjatakse sel aastal esimest korda Aasta Ettevõte 2014.

Külalisi, kelle seas on nii ministreid, ärimehi kui meelelahutajaid, on tervitamas tööandjate esimees Jüri Käo, EASi juhatuse esimees Hanno Tomberg ning kaubandus- ja tööstuskoja esimees Toomas Luman.

EASi Ettevõtluse Auhinna konkursiga selgitatakse välja parimad ja ambitsioonikamad ettevõtted viies valdkonnas: Aasta Uuendaja, Aasta Välisinvestor, Aasta Disaini Rakendaja, Aasta Piirkonna Ettevõte ja Aasta Eksportöör.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu poolt korraldatava Konkurentsivõime Edetabeli parimad selgitatakse välja nii suurettevõtete, kesk- ja väikeettevõtete kui ka mikroettevõtete arvestuses. Lisaks koostatakse edetabelid 12 valdkonnas: jaekaubandus, hulgikaubandus, tööstus ja energeetika, toiduainetööstus, ehitus, side/kommunikatsioon/IT-teenused, transport ja logistika, arhitektuur ja projekteerimine, turism, finantsvahendus, äriteenindus ja kinnisvara, teenindus.