FOTOD ja VIDEO: Ettevõtjate koorekiht pidas Kultuurikatlas maha korraliku peo. Aasta Ettevõtteks valiti üli-innovaatiline Viljandi firma

 (76)

Täna toimub Kultuurikatlas Eesti ettevõtlusskeene üks olulisemaid üritusi, Ernst & Youngi Eesti Aasta Ettevõtte gala. Selle kulminatsiooniks on aasta ettevõtte ning elutööpreemia välja andmine. Elutööpreemia sai kalaärimees Mati Vetevool. Aasta Ettevõtteks sai Cleveron (ja ON24).

Kultuurikatlasse kogunesid majanduselu vägevad. Söödi head-paremat ning tutvuti selle aasta "Aasta ettevõtte" nominentidega. Oli väga meeleolukas üritus, mille vaheklipid olid nauditavad nii sisuliselt kui visuaalselt.

Aasta Ettevõtte Cleveron ja ON24 omanikud ja juhid Arno Kütt ning Peep Kuld.

Foto: Andres Putting
Elutööpreemia sai kalaärimees, M.V.Wool asutaja ja juht, Mati Vetevool:

Vaata galeriist, kes kohale tulid:

EY Eesti Aasta Ettevõtja 2017 nominendid olid:

- Arno Kütt ja Peep Kuld (pakiautomaatide ja ‑robotite tootja Cleveron AS ning Eesti suurim mööblimüüja, veebikaubamaja ON24 AS).

- Urmas Hiie (Eesti suurim ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja ETS Nord AS)

- Tõnis Siigur, Martti Siimann ja Marko Zukker (restoranid OKO, NOA ja Tuljak - OKO Restoranid OÜ)

- Kadri Klaassen ja Rasmus Varunov (Baltikumi suurim laste mänguväljakute ning skatepark'ide tootja, pereettevõte Tiptiptap OÜ)

- Anti Tammo ja Raigo Tammo (Eesti suurim terasprofiil- ja silemetalluste tootja ja eksportija, pereettevõte OÜ T-Tammer)

EY Eesti Aasta Ettevõtja konkurss toimus tänavu üheksandat korda. EY Eesti Aasta Ettevõtja 2017 esindab Eestit juunikuus Monacos toimuval Maailma Aasta Ettevõtja konkursil EY Entrepreneur Of The Year.