FOTOD: Kuulus moelooja pani müüki maja ühes maailma romantilisemas paigas


Donna Karan
Donna KaranFOTOD: Angela Pham/BFAnyc/Sipa USA

Moeasjatundjad teavad naist nimega Donna Karan. Tegemist on Ameerika disaineriga, kes lõi 80ndatel oma brändid DK ja DKNY. Tema varanduse väärtus on 400 miljonit dollarit. Hiljuti pani ta müüki ühe oma majadest, mis asub maailma ühel romantilisemal saarel, kirjutab Celebrity Networth.

Kariibimeres asub saarestik, mil nimeks Turks ja Caicos. Seal elab kokku umbes 49 000 inimest, neist 31 500 on kohalikud. Saarestik on tuntud ka kui maksuparadiis, kuid rikkad ja ilusad käivad seal eelkõige seetõttu, et see on lihtsalt imeilus paik.

Donna Karan ostis sinna 2002. aastal mereäärse krundi, 4 hektarit niisket maad. Ta rajasi sinna täiesti nullist erakuurort, millele ta pani nimeks „Pühapaik". Ta oli ise nii disainimise kui ehitamise juures.

Nüüd pani ta müüki sellest kõigest ligi 2,8 hektarit, hinnaks 39 miljonit dollarit.

Vaata siit, milline see fantastiline kompleks välja näeb.

Parrot Cay, kus krunt asub, on üks eksklusiivsemaid ja eraldiseisvamaid kuurorte Kariibimere piirkonnas. Seal abiellusid Ben Affleck ja Jennifer Garner, aga ka Bruce Willis ja Emma Heming. Seda kuurorti külastavad tihti Justin Timberlake, Paul McCartney, Julia Roberts, Barbara Streisand ja Penelope Cruz. Seal omavad maju teiste seas ka Keith Richards ja Bruce Willis.

Muide, Turks ja Caicosel kehtib USA dollar.