FOTOD | Londonis korraldas Brexiti-aktsiooni Eesti ettevõte

 (19)
FOTOD | Londonis korraldas Brexiti-aktsiooni Eesti ettevõte
Foto: Monese

Brexiti võtmehääletuste päevadel rivistusid vabadust taotleva sõnumiga ikoonilised Inglismaa taksod Londoni tippkeskustesse. Taksode siniseks värvimise ja „Euroopa on avatud" kirjadega varustamise taga on Eesti idufirma Monese, kes näitab sellega oma meelsust Brexitiga seotud ebakindlusele.

Monese asutaja ja juhi Norris Koppeli sõnul on Suurbritannia olnud siiani atraktiivne, kosmopoliitne maailma finantskeskus, kuhu voolavad kokku talendid, ideed, innovatsioon, raha jne. Sellepärast peab Norris Koppel oluliseks avatuse säilitamist ükskõik, mis juhtub Brexitiga. Mobiilipõhist pangandus-äppi arendav Monese peab üheks oluliseks avatuse säilimise tingimuseks finantsteenuste kättesaadavuse tagamist kõikjal maailmas.

"Praegune ebamäärane olukord ei toeta Londoni suurepärast keskkonda. Tahame edastada olulise sõnumi, et mis iganes ka ei juhtu, äritegevus peab jätkuma ja hoidma inimesi ühenduses ülejäänud Euroopaga. Peale Brexitit jätkavad inimesed ikka reisimist, välismaal õppimist või töötamist. Mobiilsetel inimestel peab säilima turvaline ligipääs oma rahale, ükskõik kus nad ka ei viibiks. Just sellise vabaduse eest Monese seisab, " rääkis Norris Koppel.

Foto: Monese