FOTOD | Ülipopulaarsesse Peetri külla tuleb omanäoline kvartal, millest saab Maxima töötajate magala

 (192)
FOTOD | Ülipopulaarsesse Peetri külla tuleb omanäoline kvartal, millest saab Maxima töötajate magala
Foto: Google Maps

Triple Net Capital on arendamas ülipopulaarsesse Peetri külla 134 mikrokorteriga kvartalit. Tegemist on uudse tootega, valmib üürimajade keskus. Nimeks on sel Krati kvartal. Tuli välja, et tegemist saab olema suuresti Maxima töötajate magalaga.

Lühemaks ja pikemaajaliseks majutuseks mõeldud majad tulevad koos kõigi vajalike teenustega. Arendaja on eelkõige mõelnud Tallinna kesklinna, Ülemiste City ning lähipiirkonna tehnoparkide ettevõtetele ja töötajatele.

Kaks maja on valminud 2019. aasta suvel ning kaks valmivad aasta lõpuks. Korterid jäävad suuruselt vahemikku 14-30 ruutmeetrit. Eraldi asuvad köögi- ja puhkenurk, tualett ning pesuruumid.

Stuudiotes on 1-2 voodikohta, kahetoalistes tubades samuti. On aga ka kolmetoalised, kus on võimalik panna 2-4 voodikohta.

Ärileht sai teada, et seal on endale korterid broneerinud näiteks Maxima. Poekett kinnitaski, et lausa 110 korterit on seal mõeldud nende töötajaile.

"Maxima on tõesti rentinud Krati kvartalis, Peetris, 110 korteriga külalistemaja oma töötajate jaoks nii Eestist kui ka teistest riikidest," kinnitas nende pressiesindaja.

Foto: City24.ee

Vaata fotosid siit.