Fujitsu Siemens toob suveks turule laia valiku uusi sülearvuteid


Fujitsu Siemens toob suveks turule laia valiku uusi sülearvuteid
AMILO Pi 2515Fujitsu Siemens

Fujitsu Siemens täiendab suvel oma sülearvutite valikut – uusi mudeleid lisandub professionaalseks kasutamiseks mõeldud LIFEBOOK seeriasse, tavakasutajale suunatud AMILO sarja tuleb juurde neli uut sülearvutit.

Lisaks toob Fujitsu Siemens turule viimase Inteli tehnoloogiaga varustatud liikuva tööjaama CELSIUS H.

Fujitsu Siemens Computersi müügijuhi Antti Vari sõnul on ettevõttelt suveks oodata märkimisväärseid uuendusi nii ärikliendile kui tavakasutajatele mõeldud tootevalikus. “Kõik Fujitsu Siemensi poolt suvel lansseeritavad sülearvutid on varustatud kaasaegseima Inteli tehnoloogiaga. Nad on kaalult kerged ning arvutitel on äärmiselt vastupidav aku,” tutvustas Vari uute toodete eeliseid.

Intel Centrino Duo platvormiga arvutid on senisest kiiremad ja suurema jõudlusega. Turbo Memory funktsioon suudab käivitada sageli kasutatavaid programme kaks korda kiiremini ning vähendada sülearvuti alglaadimise aega. See säästab voolu ja pikendab aku eluiga.

Professionaalseks kasutamiseks mõeldud LIFEBOOK seeria sülearvutitele on sisse ehitatud WLAN ja Bluetooth, integreeritud UMTS/HSUPA tagavad arvutitele kiire internetiühenduse.
Selle aasta suvel lansseeritavad professionaalseks kasutamiseks mõeldud LIFEBOOK seeria sülearvutid:
Intel Centrino Pro tehnoloogial põhinevad arvutid:

§ LIFEBOOK E8410 (juuni 2007)

§ CELSIUS H250 (juuni 2007)
Intel Centrino Duo tehnoloogial põhinevad arvutid:

§ LIFEBOOK S6410 (13,3-tolline ekraan; 1,7 kg) (juuni 2007)

§ LIFEBOOK T4220 universaalne tablet-sülearvuti (juuli 2007)