GRAAFIK: Tallinna linnaametnike palk tõusis aastaga tublisti

 (21)
GRAAFIK: Tallinna linnaametnike palk tõusis aastaga tublisti
Tallinna ametnike palgaskaala tipp Sepp, Kendra ja Aas (kes jagab kolmandat kohta koos teiste abilinnapeadega).Foto: Ekspress Meedia

Tallinna linnavalitsuse tippametnike palk on aastaga tublisti tõusnud ning kuna praegu linnapead ametis ei ole, siis teenib kõrgeimat palka linnasekretär Toomas Sepp.

Sepa põhipalk on 4665 eurot ning arvestades, et mullu samal ajal teenis ta 4000 eurot kuus, siis võib teenekale ametnikule kaugelt üle 10 protsendilise palgatõusu puhul õnne soovida.

Möödunud aasta Tallinna ametnike palgatabelis troonis kõrgeimal kohal linnapea Edgar Savisaar, keda tänavu sealt ei leia, kuna tema suhtes on alustatud kriminaaluurimist ning seetõttu ametist kõrvaldatud.

Tallinna linnapea asetäitja on Taavi Aas, kes teenib sel aastal 4220,55 eurot kuus. Sama suurt palka saavad ka teised abilinnapead.

Kõikide kõrgemate linnaametnike palk on võrreldes möödunud aastaga tõusnud üle 10 protsendi ning näiteks abilinnapeade igakuine töötasu on tõusnud mulluselt 3444 eurolt kuus ligi 20 protsenti.


Create bar charts