Hansa Liising pakub kaskota väikeliisingut

 (1)

Sellest nädalast saab Hansa Liisingu esindustes sõlmida eelkõige kasutatud autode liisimiseks mõeldud väikeliisingut, mille esmane sissemakse algab 10 000 kroonist ning mille puhul kaskokindlustus pole nõutav.

Uus pakkumine on mõeldud kuni 100 000 krooni maksvate autode liisimiseks. "Auto väikeliising teeb autoostu juba sel kevadel kättesaadavaks ka neile, kes muidu oleks pidanud pikemat aega raha kõrvale panema," lausus Hansa Liisingu juhatuse esimees Mart Mägi. "1500-kroonise kuumaksega saab endale lubada näiteks 2001. aasta Toyota Corolla või 2000. aasta Ford Focuse."

Uue toote sihtgrupina näeb liisingufirma eelkõige noori inimesi ning peresid, kus vajatakse liiklemiseks teist autot. "Senini on kasutatud autode liisingu tingimused olnud kliendi jaoks suhteliselt ranged, nõudes 30-protsendilist omafinantseeringut ja tuues kaasa kõrged kulud seoses kaskokindlustusega," rääkis Mägi. Ta lisas, et kaskokindlustuse kohustuse puudumine laiendab kliendi valikut - jääb tema otsustada, kas see sõlmida ja ennast täiendavalt riskide vastu kaitsta.

Auto väikeliisingut saab ettevõtte teatel võtta kuni viieks aastaks.

Hansa Liising Eesti on Eesti suurim liisingufirma, tema turuosa sõiduautode liisingus on 55%, ettevõttel on üle 41 000 kliendi.

Target Ärileht