Hasartmängufirmad on nördinud: me suudame turvalisust tagada sama hästi kui kaubanduskeskused

 (19)
RULETT
RULETTFoto: Karin Kaljuläte

Eesti Hasartmängude Korraldajate Liit kinnitab riigikantseleile saadetud kirjas, et kasiinode ja mänguautomaatide operaatorid suudavad tagada 2+2 nõude täitmist ning ka hasartmängukeskused võiksid oma uksed avada sarnaselt kaubanduskeskustele.

Hasartmänguettevõtted on välja töötanud pika reeglistiku ning ohutusnõuded, kuidas viiruse leviku võimalusi minimeerida.

Eesti Hasartmängude Korraldajate Liidu juht Tõnis Rüütel tõdeb kirjas, et kasiinode ja mänguautomaatide saalide avamine aitab taastada hasartmängumaksu laekumise riigieelarvesse, samuti taastuksid töökohad.

Hasartmänguasutuste 700 töötajat on alates 16.märtsist olnud ilma tööta.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!