Hätta sattunud suurfirmad loodavad töötasu hüvitisele. Töötukassa jagatava raha kuritarvitamist ei karda

 (31)
Koroonaviirusest põhjustatud kriis on andnud suure hoobi ettevõtete sissetulekutele ja nende võimekusele maksta töötajatele palkasid.
Koroonaviirusest põhjustatud kriis on andnud suure hoobi ettevõtete sissetulekutele ja nende võimekusele maksta töötajatele palkasid.Foto: Argo Ingver

Kuigi lõplik toetuse saamine muutub selgeks alles pärast taotluse esitamist, loodavad mitmed koroonaviiruse tõttu tugevalt löögi alla sattunud suurfirmad saada lähikuudel palgaraha osas leevendust töötukassa töötasu hüvitisest. Töötukassa ise – kes on välja öelnud, et koos nende hüvitisega võib ettevõte koondtöötasuna lõpuks töötajale ka senisest rohkem raha välja maksta –, usub, et neid ettevõtteid, kes seda reaalselt tegema hakkavad, on väga vähe.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!