Hind pole oluline: Vene naftabojaar kinkis pruudile 887 000-dollarilise e-sigareti

 (70)
Hinnaline e-sigaret
Hinnaline e-sigaretFoto: Shisha Sticks

Vene miljardärid ja Pärsia lahe naftašeigid on luksuskaubamärkide tootjatele hinnaline klientuur. Seekord rõõmustas briti ärimehi anonüümsust palunud Vene oligarh ja Londonis pesitsev naftabojaar, kes tellis Shisha Sticks`ist maailma kõige kallima e-sigareti.

Venelane tahtis oma pruuti sünnipäeval rõõmustada ning palus käsitöölistel valmistada vääriskividest e-sigaret. Juba tellimust esitades rõhutas miljardär, et hind ei ole oluline. Kaubaks läheb mistahes hinnaga valminud moodne lelu.

Shisha Sticks`i esindaja Anthony Mixides rääkis, et kuna hind ei olnud oluline, siis püüdsidki nad algatuseks hankida parimad teemandid, kristallid, klaasi ja kulda.

Nii sündiski, et maailma kõige kallimat e-sigaretti kaunistab 46 kollast Swarovski kristalli ja kuue karaadine teemant, mis maksab 74 000 dollarit. Peale selle on e-sigareti kaunistamisel kasutatud veel 246 teemanti, millest igaüks maksab 3000 dollarit.

Aga see ei olnud veel kõik. Miljardär oli veelgi nõudlikum. Seetõttu hankisid käsitöömeistrid kuulsalt Itaalia, Murano klaasipuhujate saarelt haruldase sigareti jaoks ka käsitsi puhutud klaaskaunistused ning e-sigareti 24-karaadise kullast nupu.

Ekspressi konverents 2020