K-Arvutisalong müüdi maha

 (14)
K-Arvutisalong müüdi maha
----

Säästumarketi asutajad laiendavad K-Arvutisalongi jõuliselt Soome, Lätti ja Leetu.
Ärimeeste Indrek Prantsi, Armin Kõomägi ja Sven Mansbergi firma Upwind ostis Eestis 23 ja Soomes ühe kauplusega esindatud K-Arvutisalongi keti.

Tehingu hinda ei avalikustata, ent hinnanguliselt võib see küündida 100 miljoni kroonini. K-Arvutisalongi müüsid selle asutajad Peeter Kargu, Lauri Liimand ja Marek Vaho.

Liimandi sõnul on uutel omanikel plaanis K-Arvutisalongi kiiresti Läti ja Leedu turule laiendada, ostes mõne olemasoleva keti. Lisaks tahetakse sel aastal Soomes avada seitse kauplust ning Eestis müüki kahekordistada. “Selleks on neil vaja 100-protsendilist osalust,” ütles Liimand.

Tehingu tulemusena lahkuvad Liimand ja Vaho firmast, Kargu asub aga ilmselt firma juhatuse esimehe kohale. Liimand lubas ühe-kahekuulise puhkuse võtta, mida ta pole endale lubanud kümme aastat.

K-Arvutisalongi kontseptsiooni ja nime muutma ei hakata. Mõnevõrra kriitikat pälvinud K-Arvutisalongi kvaliteedi kohta kinnitas Prants, et edaspidi pööratakse teenuste ja toodete kvaliteedile suuremat tähelepanu.

Milline Eesti tippsportlane pole kunagi pruukinud dopingut?


Tänud vastamast ja head loosiõnne!