Kaja Kallas käis vastuvõtul investeerimispankuriga

 (85)
Kaja Kallas ja Arvo Hallik
Kaja Kallas ja Arvo HallikFoto: Arno Mikkor

Eurosaadiku Kaja Kallase kaaslasena Vabariigi aastapäeva pidulikul vastuvõtul käinud Arvo Hallik on investeerimise ja finantsnõustamisega tegeleva Superia Corporate Finance partner, valdkonnas on ta tegev olnud juba 16 aastat. Superia on välja kasvanud SEB Enskilda investeerimispangast, kus Hallik samuti tegev oli.

Enne Superiaga (taas)liitumist töötas Hallik varahaldusfirmas East Capital ning enne seda siis investeerimispankades SEB Enskilda ning Suprema Securities. Superia juht Henrik Igasta on Hallikut iseloomustanud kui Eesti ettevõtte rahanduse valdkonna üht tunnustatuimat eksperti ja edukat projektijuhti.

Muuhulgas on Hallik osalenud Eesti Energia nõustajana Televõrgu ASi müügil Tele2-le,TeliaSonera nõustajana ülevõtmispakkumisel Eesti Telekomi aktsionäridele, Carlsbergi nõustajana ülevõtmispakkumisel Saku Õlletehase väikeaktsionäridele, aga ka Trigon Agri, Arco Vara, Ekspress Grupi, Eesti Ehituse ja Tallinki esmasemissioonide korraldamisel.

Europarlamendi saadiku Kaja Kallase eelmine elukaaslane oli Taavi Veskimägi, kellega neil on ühine poeg. 2014. aastal teatasid Kallas ja Veskimägi ise Twitteri vahendusel, et otsustasid lahku minna.