Kevadpühad toovad Saaremaa ja Hiiumaa liinidele lisareise


Heltermaa sadam Hiiumaal.
Heltermaa sadam Hiiumaal.Mobiilifoto: Sven Arbet

Eeloleval nädalavahetusel on pühade nõudluse rahuldamiseks lisatud Hiiumaale ja Saaremaale sõiduks laevagraafikusse lisaks põhiväljumistele vastavalt 16 ja 44 reisi.

Lihavõttepühad on laevaliikluses alati aasta esimene suurema nõudlusega nädalalõpp. Rohuküla – Heltermaa liinil on kuumemateks aegadeks e-piletid juba välja müüdud, teatas laevafirma.

Hiiumaa liini reisigraafik on hõredam kui naaberliinil ja laevast maha jäämisega pole mõistlik riskida, kuna järgmine reis läheb alles pooleteise tunni pärast.

Kuivastu – Virtsu liinil kehtib enamasti 35 minutiline graafik, kuid kõik soovijad esimesele väljuvale laevale siiski alati ei mahu. Kassajärjekorras seismist saab vältida ja soovitud reisile pääsemise kindlustada e- või m- pileti ostmisega reisi planeerides. 

Tänase seisuga on Saaremaale sõiduks välja müüdud neljapäeva õhtul kolm reisi, kõigiks muudeks aegadeks on veel võimalik osta vabalt e-piletit. Kindlasti tuleb ära osta ka pühapäevane tagasisõidu pilet juba praegu, soovitab laevafirma mitte jätta otsustamist  viimasele hetkele, sest ootejärjekorrad tekivad just siis, kui tullakse sadamasse lootuses, et laeval on ruumi küll, kuna e-piletid ei ole veebis välja müüdud. 

Täpsed pühadeaegsed reisigraafikud on Tuulelaevad nutirakenduses ja tuulelaevad.ee veebilehel e-poes.