Kipsis jala ja ratastooliga mahub nüüd Bolti sõidukisse

 (4)
Liikumispuudega inimesed Eesti Rahva Muuseumis
Ratastooliga liiklejad saavad Tallinnas tänu Boltile ühe teenuse juurde. Pilt on illustratiivne ja tehtud ERMis.Foto: Anni Õnneleid

Suurte poekottidega, ratastooliga või tavapärasest rohkemat abistamist vajavad sõitjad saavad nüüd tellida nn Assist kategooria alt eriliselt koolitatud ja mahuka sõidukiga Bolti autojuhi, teatas ettevõte.

“Teenus on mõeldud erivajadustega inimestele, eakatele, kuid ka näiteks kipsis jalaga inimestele või lapsevanematele. Sõidukit tellides saab klient juhile sõnumi või telefonikõne vahendusel teada anda, millist tuge ta vajab – olgu selleks ratastooliga inimese abistamine või kätepaari pakkumine poekottide ja lapsevankriga reisivale lapsevanemale,” rääkis Bolt Eesti tegevjuht Aleksei Kolesnikov.

Kõigisse Assist kategooria autodesse mahub ära kokkupandav ratastool, samuti on kõigis autodes lastetool lastele kaaluga 15–36 kg. Assist kategoorias sõidavad Bolti juhid, kellele kliendid on andnud väga hea tagasiside ja kes on läbinud koolituse, kuidas erinevatele klientidele abiks olla. Assist kategooria sõidualustustasu on 3 eurot kallim kui tavalisel Bolt kategoorial ning sõidu miinimumhind on 5 eurot.