KLÕPS | Tallinna Vee veebilehele jäi üles üks humoorikas arendamise ajal tehtud näpukas


AS Tallinna Vesi
AS Tallinna VesiFoto: Andres Putting

See, kes peaks guugeldama sõna „hankeplaan”, võis veel täna sattuda Tallinna Vee kodulehe alalehele, kuhu oli veebilehe arendamise ajast jäänud üks humoorikas näpukas.

Nimelt seisab Google’i kaudu Tallinna Vee hankeplaani alalehele sattudes punaste trükitähtedega kirjutatud tekst: „LJUDAGA LÄBI ARUTADA KUIDAS KONTAKTID SIIN VÄLJA TUUA!”.

Kuvatõmmis

Tallinna Vee pressiesindaja Eliis Venniku sõnul võis see sattuda sinna seetõttu, et ettevõte vahetas möödunud aastal veebilahendust, mis tõttu võis Google vahepeal ära salvestada töös oleva versiooni.

„Teie saadetud veebiviide viib tõesti valele, tööversioonile veebi uuendamise ajast. Lehe menüü kaudu hankeplaanile lähenedes õnneks selleni siiski ei ole võimalik jõuda. Teeme koheselt korda ka teie saadetud viite!” lausus Vennik.

Tema kinnitusel peaks Tallinna Vee kodulehe kaudu hankeplaani alalehele klikkijale avanema siiski teistsugune leht, kus on üleval nii ettevõtte hankekord kui ka juba 2018. aasta hankeplaan. Nii see tõesti on. Uuendatud lehel on ka varasemalt puudu olnud kontaktid olemas.

Kuvatõmmis