Kruuda taandus toiduliidu juhi kohalt

 (26)
Oliver Kruuda
Postimees/Scanpix

Eesti toiduainetööstuse liidu juhtkonnas toimuvad muutused: tagasi astuvad volikogu esimees Oliver Kruuda ning aseesimehed Olle Horm ja Kadi Lambot.

Oliver Kruuda sõnul on saabunud aeg muudatusteks. „Toiduliit oma senise 13 tegevusaasta jooksul keskendunud eelkõige koostööle suurettevõtetega, kes on omalt poolt liidu tegemisi oluliselt finantsiliselt toetanud. Suurettevõtete keskse organisatsioonina ei ole aga piisavalt tähelepanu pööratud väiksemate ettevõtete muredele ja vajadustele,“ rääkis Kruuda.

Eesti toiduainetööstuse arendamise ja ettevõtete huvide kaitsmise eesmärgil loodud liit keskendab oma tähelepanu väikeste- ja keskmise suurusega ettevõtete kaasamisele.

Praegusest koosseisust jätkavad aseesimehed Anti Orav ja Enn Kunila. Uude seitsmeliikmelisse juhtkogusse soovitakse kaasata ka väike- ja keskmise suurusega ettevõtete esindajaid, kes selguvad liidu üldkoosolekul.

Kruuda ettepanekul on uue volikogu esimehe valimiseni kohusetäitjaks volikogu aseesimees Enn Kunila, teatas toiduainetööstuse liit Delfile.