Kunila: on möödapääsmatu, et eraettevõtted toetavad kultuuri

 (3)
Kunila: on möödapääsmatu, et eraettevõtted toetavad kultuuri
TV3

See on möödapääsmatu, et eraettevõtted toetavad kultuuri ja kunsti, sest igasugune kultuuri eksport on üks osa Eesti visiitkaardist, märkis ettevõtja Enn Kunila.

"See, et eraettevõtjad kultuuri toetavad, on normaalne. Kui on võimalusi ja huvi, siis tuleks seda teha. Me oleme rohkem puutunud kokku selle poolega, et läbi Eesti muusika aidanud vundamenti laduda. Meil on olnud pikaajaline koostölö NG Investeeringutega Liviko kaudu, kes on olnud Eesti Muusika - ja Teatriakadeemia toetaja," lausus Kunila Äripäevale.

"Kui Mihkel Poll oli väike poiss alles, siis ta oli meie stipendiaat. Hea tunnetada, et mees on lennanud kõvasti ja saavutanud rahvusvahelist tunnustust. Hetkel me teda ei toeta, aga tal on kindlasti nüüd lihtsam hakkama saada. Starditoetamine ja õpingute toetemine on oluline," lausus Kunila.

"Balbiino, mis on üks NG Investeeringute ettevõtetest, on olnud ka pop-bändi Vanilla Ninja toetaja. Kui nad Eestist väljaspool ilma tegid, siis neil oli konkreetne vastastikku kasulik leping. Meil ongi üks kaubamärk Vanilla Ninja ja sel oli hea minek," ütles Kunila.