Kurikuulsa ettevõtte Signaal uus omanik on hollandlane

 (21)
Foorid Tallinna Ülikooli ees
Tallinna ülikooli ette paigaldatakse valgusfooriFoto: Andres Putting

Tallinna linna kauaaegne partner ja hulgaliselt hankeid võitnud AS Signaal on kümme aastat firma omanikke varjanud. Nüüd kui jõustus nõue, et ettevõtetel on vaja näidata tegelikke kasusaajaid, on Äriregistri järgi firma omanikuks Hollandi investor Thomas Karsten Beute. Signaali juht Tiit Arro kinnitusel kuulub ettevõte nüüd sajaprotsendiliselt Beutele.

Hollandi investorile Thomas Karsten Beutele kuuluv Oppius OÜ omandas 19. oktoobril 2018 Küprose ettevõttelt Luce Invest Limited sajaprotsendiliselt AS Signaal TM aktsiad.

Beute ütles pressiteate vahendusel, et tema hinnangul on Eesti tuntud erinevate uuenduslike digitaalsete lahenduste osas nii Euroopas kui ka laiemalt maailmas. "Teistel Euroopa
riikidel, eriti just Lõuna-Euroopas, on Eestilt nii mõndagi õppida. Signaal TM areneb täna õiges suunas - suurendab kliendibaasi, ärimahtu, on kasumlik ja innovatiivne," sõnas Hollandi investor. Ärpäevale kinnitas ettevõtte juht Tiit Arro, et Beute ei ole lihtsalt esindaja, vaid ettevõtte reaalne omanik. Eelmist omanikku ei öelnud Arro ikkagi välja.