KUULA | Palgatööst loobunud raamatupidaja: kui sa 30ndate eluaastate keskpaigast ei hakka uusi oskusi õppima, hakkad mäest alla veerema

 (44)
Krista Teearu
Krista TeearuFoto: erakogu

"Hakkame tegutsema" podcasti seekordne külaline on Krista Teearu, kes kuni 2017. aasta lõpuni oli Transferwise’i kontserni pearaamatupidaja, kuid seejärel loobus palgatööst.

Krista peamiseks tegevuseks praegu on tema osalusega raamatupidamisbüroo DStream Accounting tegevuse arendamine. Ta on avaldanud 9 e-raamatut ja 5 videokursust ning kirjutab Pilvebüroo finantsblogi. Lisaks sellele on Krista asutanud ka Raamatupidajate Profiklubi.

Millest tuleb juttu?
Kuidas sai Kristast raamatupidaja?
Miks peaks keegi ettevõtluse valima?
Kogemused TransferWise‘is noortega töötamisega
Äriplaani olulisus ettevõtluses
Kuidas toime tulla, kui on liiga palju infot?
Oma elu eest vastutamine
Erinevate asjade tegemise tähtsus elus

Huvitavaid mõtteid Kristalt:

“Kuni 30ndate keskpaigani sa sõidad rahulikult oma professionaalsete oskustega. Edasi sellest enam ei piisa. Kui sa siis ei hakka uusi oskuseid juurde õppima, hakkad mäest alla veerema.”
“Me oleme mõnes mõttes jõudnud tagasi 90ndate algusesse, kus me maksame info eest.”
“Ühiskonnal on õigus eeldada, et kõik täisjõus töövõimelised inimesed peaksid midagi tegema, aga millegi tegemine ei tähenda seda, et sa pead 9-17 kuskil kontoris tooli nühkima.”
“20.-30. aastad on sinu kõige tegusamad, energilisemad, ägedamad aastad. Kui sa need lihtsalt ära raiskad, siis neid enam tagasi ei tee.”

Seotud lood:

Krista on ka esinenud Teekond Vabaduseni koolitusel.

Kui teil on küsimusi meile või Kristale, siis andke nendest kindlasti teada. Saadet on võimalik tellida ka iTunest. Kui see lugu teile meeldis, minge Facebooki, jagage seda saadet ka oma sõpradele ning kirjutage kommentaaridesse, mida te sellest saatest õppisite. Oleme väga tänulikud teie panuse eest. Kirjutage, kui on küsimusi või soovitusi hakkametegutsema@gmail.com. Saadet on võimalik jälgida Instagramis.