Kuulujutt vastab tõele. T1 teeb kolmanda korruse oluliselt ringi. Mis sinna tuleb?

 (118)
Aerofotod 04.07.2019
Aerofotod 04.07.2019Foto: Andres Putting

T1 kaubanduskeskust haldava Pro Kapitali juhatuse esimees Allan Remmelkoor kinnitas kuulujuttu, et keskus plaanib juba lähiajal ehitada ümber kolmanda korruse. Remmelkoore sõnul on poode juba ära kolima hakatud. Suurendamisel on meelelahutuse osa - T1 keskuses saab laiuma täiskasvanutele mõeldud spaa.

"Oleme juba kaua aega soovinud meelelahutuse osakaalu tõsta. Jutt vastab tõele, et tulemas on täiskasvanute spaa. Me ei saa ehitada suuri basseine," alustas Remmelkoor. Tema sõnul uuritakse praegu seda, kuidas peaks erinevatele koormustele vastu kandekonstruktsioonid. "Poode oleme juba välja kolinud ja kolime veel," ütles Remmelkoor.

Ta kiidab seda, et keskuses on suurepärast menu kogenud Super Skypark , mis on mõeldud lastele. Nüüd tuuakse majja lisa ka täiskasvanutele.

Teada on, et kauplustel ja toidukohtadel ei lähe T1 keskuses just roosiliselt. On juba mitmeid, kes on lahkunud, kurtes kehva külastatavuse üle. On ka neid, kes on läinud üle raudtee Ülemiste keskusesse. Nüüd proovib T1 päästa kolmanda korruse uue kontseptsiooniga.

T1 restoranid ja Super Skypark Foto: Andrei Ozdoba, T1