Leedo viib raadio ja ajalehe ühe mütsi alla

 (1)
Leedo viib raadio ja ajalehe ühe mütsi alla
Foto: Ilmar Saabas

Novembri alguses jõuab lõpule protsess, mille käigus varem TÜ-le Oma Saar kuulunud saarlaste päevalehe Saarte Hääl väljaandmisõiguse omandab Saaremaal 21 aastat tegutsenud Raadio Kadi OÜ. Nii raadio kui ajaleht kuuluvad Vjatšeslav Leedole

Raadio Kadi juhatuse liikme Gunnar Siineri kinnitusel on muudatused tellijate jaoks minimaalsed. Ainuke muudatus kajastub tellimuse vormistamisel makse saaja osas, kus tuleb edaspidi TÜ Oma Saar asemel märkida Raadio Kadi OÜ.

"Kõik varasemad kohustused tellijate ees kanduvad üle uuele väljaandjale," kinnitas Siiner.

Raadio Kadi on Saarte Hääle väljaandmisega tihedalt seotud olnud alates lehe ilmuma hakkamisest 2006. aastal. Tänaseks on Saarte Hääl tellijate abiga tublisti kasvanud ning nüüdne ostu-müügitehing tagab ajalehele stabiilse arengu ka edaspidi.

Ajaleht Saarte Hääl ilmub viis korda nädalas, teisipäevast laupäevani, lisaks jõuab tellijateni ajakiri Oma Kodu. Järjepidevalt on pälvitud Eesti ajalehtede liidu pressipreemiate konkursil preemiaid parima kujunduse eest. Turu-uuringute AS-i läbiviidud Eesti lugejaskonna uuringu kohaselt on Saarte Häälel vähemalt 21 000 regulaarset lugejat.