Lõuna Autoshow toob Tartusse luksusautode väljapaneku


Lõuna Autoshow toob Tartusse luksusautode väljapaneku
Jaguar on Tartu autonäitusel esindatud esimest kordaInternet

Esmakordselt osalevad Tartus 27.-29. aprillini toimuval autonäitusel automargid nagu Porsche, Land Rover ja Jaguar, mille esindused Lõuna-Eestis seni puuduvad.

Lõuna Autoshow korraldaja Jane Tiro sõnul on ühed põnevamad mudelid kindlasti veidi ulmelise välimusega, kuid jõulisusega pilkupüüdev maastur Dodge Nitro, kuid ka kõvakatusega kabriolett, suveauto Mazda MX-5. “See mudel on kantud Guinessi rekordite raamatusse kui kõigi aegade edukaim lahtine kahekohaline sportauto. Eestis on selliseid kõvakatusega autosid vaid üks näidiseksemplar. Kindlasti pakub huvi Mercedese valikust uus C-klassi mudel ja stiilne Nissan Quashqai,” on Tiro kindel.

Harukordne võimalus on just Tartus tutvuda neljaveolise suure maasturi Landrover Discovery 3-ga ja uue Porche Cayenne'ga. Enamus messi masinatest on mõeldud keskmise ostujõuga peredele – Mazda, Peugeot, Kia ja Hyndai pakuvad kohapeal spetsiaalseid messihindu.

Eraldi näitus on väljas eksklusiivsete ja haruldaste luksusautodega, mida tänavapildis kohtab suhteliselt vähe. Kokku on seitse masinat Hummeri, Jaguari, Porche ja Land Roveri portfooliost.

Üksikpilet: 25 krooni. Perepilet: 55 krooni (2 täiskasvanut ja kuni neli 14a last). Kuni 6-aastased lapsed pääsevad messile tasuta.