Mercedes esitleb kaelasoojendusega autot


Täna algaval Genfi autonäitusel esitleb Mercedes-Benz uut kabriolett-kupeed SLK, mis on esimene kaelapiirkonda soojendava süsteemiga auto maailmas.

Kahekohalise sportliku iluduse peatoest puhutav soe õhk võimaldab ilma katuseta sõita isegi külma ilmaga. Uustulnukat võib näha Eestis juba märtsi lõpus toimuval Motorexil.

Lisaks esitleb DaimlerChrysler Genfi autonäitusel Mercedese uuenenud C-klassi, mis on senisest sportlikum nii disaini kui ka tehnoloogia poolest, ja maailma esimest neljaukselist kupeed Mercedes CLS, mille keerukas disain ja eksklusiivsed salongielemendid teevad sellest ühe ihaldatuima sõiduki. Kui uus C-klass on Eestis müügil aprillist, siis CLS jõuab tootmisse sügisel.

Genfis on avalikkusel esimest korda võimalus tutvuda ka Mitsubishi uue väikeautoga Colt, mis jõuab salongidesse augustis-septembris, ning Chrysleri lipulaevaga 300C, mis on kõigile kättesaadav juba kevadel.

Chrysler tutvustab ka kahte uut kabrioletti – nostalgilise disainiga PT Cruiser Cabriot ja sportlikku Crossfire Convertible’it. EPL

Ekspressi konverents 2020