Miljonär loodab ühisrahastusplatvormi kaudu saada pool miljonit eurot

 (6)
Andres Koger
Andres KogerFoto: Vallo Kruuser

Ehitusettevõtja Andres Koger kaasab EstateGuru ühisrahastusportaali kaudu arendustegevuseks 535 000 eurot, mille tagatiseks seatakse neljale juba valminud Mardi projekti korterile esimese järgu hüpoteek.

Andres Kogerile kuuluv arendusettevõte kaasab kapitali uute projektide jaoks, pakkudes tagatiseks juba väljaehitatud Mardi majade kortereid, teatas EstateGuru.

Mardi majad on terviklik keskkond Tallinna kesklinnas Stockmanni kaubamaja piirkonnas, kus on välja arendatud kokku 130 korterit, millest tänaseks on müümata vaid 20.

Eelmise nädala lõpus avatud investeerimisvõimalust on tänaseks kastutanud juba üle 120 investori ning projekt on avatud veel kümme päeva.

Investoritele pakutakse aastainteressiks 10% ning üle 10 000 euro investeerinutele lisab EstateGuru omalt poolt veel 1%. Laenuperiood on kuni 1 aasta ning laenu kaasatakse 1480 eurot iga tagatiseks seatava korteri ruutmeetri kohta.

Mardi projekt on EstateGuru ühisrahastusplatvormi 15. projekt. EstateGuru portaaliga on tänaseks liitunud üle 2000 kasutaja ning läbi selle on vahendatud ligi 2 miljoni euro ulatuses laene. Keskmiseks investoritele makstavaks intressiks on täna 11,9%.