Odav teler tekitas Laadapäevadel ostjate vahel kähmluse


Odav teler tekitas Laadapäevadel ostjate vahel kähmluse
Pilt on illustreeriv----

Selveri laadapäevade ajal müügile paisatud 799 krooni maksvaid telereid saatis Võrus Vilja Selveris sedavõrd suur müügiedu, et paar klienti ei suutnud otsustada, kellele kuulub viimase pildikasti ostu õigus, jagelevate klientide vaidlusse pidi sekkuma turvatöötaja.

„Päevapakkumine oli nii atraktiivne, et viimase teleka pärast tekkis rebimine,” ütles ASi A-Selver juhatuse esimees Ain Taube Võrumaa Teatajale.

Ta kinnitas juhtunut pealt näinud tunnistaja sõnu, et kahe kliendi vaidluse lahendamiseks korraldas kaupluse turvatöötaja tikkude abil loositõmbamise. 

Selveri kaupluseketi kauaaegne juht kinnitas, et inimesed ei lähe üldjuhul kauba pärast kisklema: „Ma ei saa mürki võtta, et selliseid juhtumeid üldse poleks varem olnud, kuid viimastest aastatest ei meenu,” sõnas Taube.

Teadaolevalt suurim ostjatevaheline tüli odava koduelektroonika pärast leidis Eestis aset 2001. aasta mais, kui koduelektroonikaketi ONOFF Tallinna esinduskaupluse avamise päeval inimesed odavate telerite pärast kähmlema läksid.