Ootamatu üllatus: inimene sai 29 aastat hiljem kätte varastatud hinnalise kraami

 (13)
Ootamatu üllatus: inimene sai 29 aastat hiljem kätte varastatud hinnalise kraami
Foto: Wikipedia

USA tolliametnikud avastasid rutiinse kontrolli käigus hinnalise auto, mis oli varastatud 29 aastat tagasi. Omaniku üllatus oli kindlasti suur ning ta ei oodanud, et kunagi oma vana sõpra näeb, kirjutab Celebrity Networth.

Varastatud auto on 1981. aasta Ferrari 308 GTS. Omanikul oli hea kindlustusleping ning talle kompenseeriti toona auto. Inimene on soovinud jääda anonüümseks.

Tolliametnikud märkasid, et auto VIN koodiga on midagi korrast ära. Autot hakati parasjagu Los Angelesest Poola saatma. Tolliameti direktori sõnul on kiiduväärt, et auto avastati, sest tolliametnike eest käib läbi ligi 500 ekspordiks minevat autot päevas.

Ferraril oli nimelt peal VIN kood, mis oli juba kasutusel teise auto juures. See oli loomulikult samuti Ferrari 308 GTS, kuid aasta hilisem väljalase. Auto oli läbi teinud sarnase reisi USAst Norrasse aastal 2005. See oli tollitöötajaile punaseks lipuks ning nad pöördusid Ferrari poole, et kindlaks teha, mis autoga on siis täpsemalt tegu. Nii avastatigi pettus ning leiti ka Ferrari omanik.

Ferrari läbisõit on enam kui 72 000 kilomeetrit ning see maksab ligikaudu 50 000 dollarit. Niisiis ei maksa kunagi lootust kaotada. Võib-olla tuuakse ka sinu punane Ferrari sulle kunagi tagasi.