OTSE | 10 ettevõtlikku naist räägivad, kuidas nad on ehitanud eduka äri

 (5)

10 ettevõtlikku naist räägivad oma lood, mis on täis julgeid samme. Nad on kunagi julgelt unistanud, seejärel tegutsenud teadlikult, kasvatanud nii ettevõtte käivet kui kasumit, suurendanud meeskonda, teevad eksporti, arendavad e-kaubandust ja on olnud julged loobuma oma piiravatest uskumustest.

Millised on 5 peamist tegevust, et äri kasvaks?

Kuidas kasvatada äri rohkem kui 50% aastas?

Kuidas võtta meeskonna laiendamise risk?

Kuidas jõuda stabiilse müügituluni?

Kuidas astuda samme ekspordi suunal?

Paneeldiskussioonis osalevad:

Liina Rukki - Brändingu ja turundusagentuuri Differize OÜ asutaja ja juht, koolitaja ning äricoach.

Sirle Truuts - ettevõtluskoolitaja, ettevõtlusmentor ja ettevõtlusportaali www.hakkanettevotjaks.ee looja. Lisaks ettevõtlusraamatu "Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt" autor.

Egle Raadik Gonchev - Eesti parim nais-Amazonimüüja, kasvatanud 2 aastaga ettevõte käivet 100 000 USDni kuus ja just hiljuti palganud juurde võtmetöötaja, kelle abil USA ja Euroopa kliente veel paremini teenindada ning ettevõttesse süsteeme luua.

Kristel Lankots - Chocokoo šokolaadikoja asutaja ja šokolaadimeister. 2015.a. hakkas Chocokoo valmistama toona veel Eestis unikaalset bean-to-bar ehk kakaoubadest valmistatud šokolaadi ja tänaseks on tooted pälvinud rohkesti rahvusvahelist tunnustust.

Signe Ventsel - Brandmoon OÜ asutaja ja koolitaja, fookuse seadnud meeskondadele ja juhtidele, kuidas läbi teadliku persoonibrändi, tööandja brändi ja tugeva tarbijabrändi arendamise saab luua väga tugeva konkurentsieelise. Ettevõtluslektor ja kalendermärkmiku "Olen iseenda BOSS!" autor.

Reet Villig - OÜ Willing, peamine tegevus on aiakujundus/aia kavandamine ja aia rajamine ning investeerimine. Edukaim investeering on Taxify/Bolt OÜ, kus lisaks rahalisele panustamisele tegutsesime mehega aktiivselt pool aastat kuni esimese töötaja palkamiseni.

Kristi Asperk - Be More Superfoods OÜ omanik ja tegevjuht. Tal õnnestus 8 kuuga oma tooted viia rohkem kui 250 erinevasse müügikohta üle Eesti. Samuti eksporditakse Be More Superfoodsi tooteid Saksamaale, Austriasse ja Taanis

Chanet Siret Simonen - Chanet Coaching asutaja, coach ja koolitaja. Chanet Coaching ühendab inimesed iseenda, oma suuremate soovide ja tegudega!

Liisi Tarvo - Vrapikohvik Wrap'n'Roll asutaja. Alustas ettevõtjana juba 16 aastaselt ning tänaseks on kasvatanud meeskonda, käivet ja kasumit.

Kadri Tuisk - Clanbeat Education OÜ asutaja, pilvetarkvara, mida koolid ja isiklikust arengust hoolivad organisatsioonid kasutavad oma inimeste arengu juhtimiseks.