Peagi Eestisse tulevad rokitaadid teenisid mullu üüratu summa

 (22)
Enim teeninud muusikute TOP
Peagi Eestisse tulevad rokitaadid teenisid mullu üüratu summa
Foto: Vilhelm Stokstad/TT/Scanpix

Guns N' Roses on juba mõnda aega taas koos ning müristab mööda maailma ringi oma „Not in this lifetime" tuuriga. Axl Rose ei ilmu enam lavale südaööl nagu vanasti. Tegemist on ikkagi vanahärraga ning praegu käival turneer, mis juulikuus jõuab ka Tallinnasse, on mees laval õigel ajal. Eelmisel aasta ei rokkinud nad mitte ainult laval vaid ka oma pangaarvetel. Bänd tõi sisse 84 miljonit dollarit, mis annab neile aasta lõikes kõikide muusikute seas kuuenda koha.

Relvade ja rooside tuur algas 2016. aasta aprillis salajase kontserdiga Los Angeleses ning on nüüdseks väldanud 20 kuud ning külastatud on nii Põhja-Ameerikat, Lõuna-Ameerikat, Aasiat, Austraaliat kui Euroopat. Esimese 98 kontserdiga tõi tuur sisse 430 miljonit dollarit.

Alguses pidi tuur kestma vähe aega, vaid 20 kontserti Põhja-Ameerikas. Tuuri nimi tuleb sellest, et kui Axl Rose'ilt küsiti 2012. aastal bändi võimaliku liitumise kohta, siis ütles ta „mitte selle eluaja jooksul."

Nüüd on aga taas koos legendaarsed Axl Rose, Slash ja Duff McKagan. Tuur lõpebki juulikuus. Tallinna kontsertile järgneb veel kaks esinemist, Oslos ja Göteborgis.

Kes teenisid legendidest enam?

2017. aastal enim teeninud muusikute TOP5:

5. Coldplay - 88 miljonit dollarit;

4. The Weeknd - 92 miljonit dollarit;

3. Drake - 94 miljonit dollarit;

2. Beyonce - 105 miljonit dollarit;

1. Diddy - 130 miljonit dollarit.