Perearsti nõuandeliin vahetas üllatuslikult omanikku

 (5)
IMRE RAMMUL
Perearsti nõuandetelefoni müünud Imre Rammul asub seksuoloogi ja psühhiaatrina tööle Confido Vaimse Tervise Keskuses.Foto: Arno Mikkor

Eesti meditsiiniettevõte Confido omandas perearsti nõuandetelefoniga 1220 tuntuks saanud osaühingu Arstlik Perenõuandla.

Perenõuandla omandamine on Confido Healthcare Groupi juhatuse liikme Kadi Lamboti sõnul oluliseks sammuks ettevõtte suuremast laienemisplaanist. Perearsti nõuandetelefon jätkab oma senist tegevust sama meeskonnaga, kuid suuremasse meditsiinigruppi kuuludes tekivad paremad võimalused tehnoloogiliseks edenemiseks, meeskonna arenguks ja uue tööjõu leidmiseks.

„Perearsti nõuandetelefoniga soovime edasi arendada kõigile Eesti inimestele pakutavaid teenuseid ja üheks järgmiseks sammuks on isikustatud nõustamise käivitamine,“ selgitas Lambot. „Meie missiooniks professionaalsete terviseteenuste pakkumise kõrval on aidata inimesi ja tööandjaid Eesti meditsiinisüsteemis paremini orienteeruda, aidata neil leida vajalikku infot, teostada broneeringuid ja saada head meditsiinilist nõu.“

Confido eelmiste sammudena omandati tänavu esimesel poolaastal laserravikeskus Vitaclinika ja sõltuvusravikliinik TSF Kliinik ning ettevõte on samal ajal ankorrentnikuks Veerenni kvartalisse rajatavas Eesti suurimas terviseteenuste linnakus.

Seotud lood:

Arstlik Perenõuandla on osutanud meditsiiniteenuseid alates 1993. aastast, pakkudes lisaks perearsti ja lasteabi nõuandeliinide opereerimisele psühhiaatri ja seksuoloogi teenuseid ning abi pere- ja suhteprobleemide lahendamisel.

"Täna sõlmitud kokkulepe annab meile võimaluse liituda Eesti kõige kiiremini areneva tervishoiuettevõtte ja meeskonnaga ning sellest võidab eelkõige just patsient," tõdes perenõuandla asutaja ja senine omanik Imre Rammul, kes asub seksuoloogi ja psühhiaatrina tööle Confido Vaimse Tervise Keskuses.

Perearsti nõuandetelefoni 1220 teenust on Arstlik Perenõuandla pakkunud alates 2005. aastast. 2018. aastal oli teenindatud ja kvalifitseerunud kõnede arv 257 456, olles aastaga kasvanud kolm protsenti.

Confido Healthcare Groupi kuuluvad erinevate kaubamärkide all teenuseid pakkuvad kliinikud: pere-, üld- ja eriarstiabi pakkuv Confido Meditsiinikeskus, Confido Vaimse Tervise Keskus, Confido Sõltuvusravikeskus, töötervishoiule keskenduv Confido Töötervishoid, radioloogiateenuseid osutav Confido Radioloogiakeskus ja laserravikeskus Vitaclinika. Kokku koondavad grupi ettevõtted rohkem kui sadat erinevat terviseteenuse pakkujat.