Põllumees: ma ei taha näha enam ühtegi kaabuga poliitikut

 (565)
Maasikapõld
MaasikapõldFoto: Argo Ingver

Ma küll hääletasin EKRE poolt, kuid see on ka viimane kord,“ ütleb maasikakasvataja Gunnar Tärn, kelle ettevõte sõltub välistööjõust ja praeguste poliitiliste otsuste tõttu paistab tulevik tume, kirjutab Äripäev.

EKRE esimehe ja siseminister Mart Helme jutt, et välistööjõu asemel tuleb hakata eelistama kohalikke, keda majanduskriisi tõttu on turul saada kohe eriti palju, paneb paljud välistööjõu kasutajad silmi pööritama, kuna kõik kinnitavad, et eestlane ei tule, taha ega oska neid töid teha.

Maasikakasvataja Gunnar Tärn – kes enda kinnitusel ei taha enam näha ühtegi kaabuga poliitikut – ei ole siiski kaotanud lootust, et saab tänavu välistööjõudu kasutada: „Kaks nädalat on aega, tehku poliitikud see asi korda.“

Loe lähemalt Äripäevast.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!