Proovime sõitu: Ford Fiesta ST on väljakutsuv rõõmurull linnatänaval!

 (22)
Proovime sõitu: Ford Fiesta ST on väljakutsuv rõõmurull linnatänaval!
https://3d-car-shows.com

Gymkhana 2, Ken Block. Ja selle mälupildi kolmas, lahutamatu komponent, Ford Fiesta ST. Legend, mis elab Y-generatsiooni seas tänaseni oma elu ning kujundab vastavalt ka autoajakirjanike eelarvamusi uut Fiesta ST-d arvustades.

Pildigalerii WhatCar?-is

• Eelmisega võrreldes rida positiivseid uuendusi
• Valikus üks jõuallikas ja manuaalkast
• Hind alates 20 500€

Enamasti on need arvamused, nii siin-kui sealpool Suurt Lompi ülistavad. Kõik, mis puudutab Fiesta ST sõiduomadusi, saab piiramatult kiita.

Loomulikult ei ole uuenenud Fiesta ST näol tegu liinilt maha veerenud driftiautoga, aga eelkäijaga võrreldes on Fordi väikseimal kiirreageerjal ette näidata mitu postiivset muutust.

Tähelepanu väärib madalam ja jäigem vedrustus, kiirem rool, LED esituled, ridamisi mugavusvarustust ning lisavarustuse nimistust leitav, nutifoniga mugavalt paaruv 6,5 tolline MyFord Touch infotainment süsteem.

Seotud lood:

Silmatorkav välimus, üllatavalt ruumikas sisemus

Fiesta ST mõjub väljast kompaktse ja tagaosas oma nikeldatud sumpsitorudega isegi pisut üledimensioneerituna. Taas kord tuleb rõhuda värvile, mis sellest autost väljanägemiselt sportliku teeb- testiauto Molten Orange- toon tõmbab ja paitab pilku.

Loe pikemalt WhatCar?-ist