Pühaste paneb oma ühisrahastuskampaania varem kinni. Nad tahavad juba investeeringut kasutama hakata


Pühaste paneb oma ühisrahastuskampaania varem kinni. Nad tahavad juba investeeringut kasutama hakata
Foto: Pühaste Facebook

Oktoobri alguses ühisrahastuskampaania käivitanud väikepruulija Pühaste on kaasanud investoreid enneolematu kiirusega. Nüüd soovib Pühaste oma Fundwise'i kampaaniale plaanitust varem joone alla tõmmata, et saaks kogutud investeeringud võimalikult kiiresti tööle panna. Kui algselt pidi Pühaste kampaania olema Fundwise'i platvormil investoritele avatud novembri lõpuni, siis täna teatas väiketootja, et sulgeb kampaania juba 4. novembril.

Pühaste tegevjuhi Üllar Kaljuranna sõnul tuli investorite huvi ootamatu, kuid meeldiva üllatusena. "Loomulikult täname investoreid aktiivsuse ja usalduse eest, sest see inspireerib kogu Pühaste mees- ja naiskonda. Kuna oleme algselt seatud maksimumeesmärgile juba üsna lähedal, siis tahame oma ühisrahastuskampaania lõpetada pisut varem, et saaksime kogutud investeeringud panna kiiremini kasu tootma," selgitas Kaljurand. Pühaste tegevjuhi sõnul käivad juba ettevalmistused 2020. aasta suvehooajaks ning kampaania lõpetamine võimaldaks kiiremini hakata uusi seadmeid tellima.

Pühaste seadis eesmärgiks koguda Fundwise'i kaudu investoritelt minimaalselt 150 000, maksimaalselt 500 000 eurot. Tänaseks on umbes 500 väikeinvestorit panustanud Pühastesse juba pea 447 000 eurot ehk 298% algsest miinimumeesmärgist. „Kes siiani alles kaalub investeerimist siis veel loetud päevad ootavad Pühaste Pühakute klubi avatud uutele liikmetele," lisas Kaljurand.