PZU Kindlustus sulgeb homsest ajutiselt kontorid

 (1)
PZU logoga auto.
PZU logoga auto.Foto: Eero Vabamägi

PZU Kindlustus teatas, et seoses koroonaviirusest tuleneva eriolukorraga on alates esmaspäevast, 16. märtsist kõik PZU kontorid klientide teenindamiseks ajutiselt suletud.

Klientide teenindamine jätkub elektrooniliste kanalite kaudu. Kahjuteateid saab esitada PZU Kindlustuse kodulehel.

Küsimuste korral palub PZÙ võtta kliente ühendust telefonil +372 622 4599 või saata e-kiri aadressil info@pzu.ee. Kindlustuspoliise on kõige mugavam sõlmida PZU e-poes aadressil www.pzu.ee/kindlustus.

Ettevõte juhib tähelepanu, et hetkel ei soovitata reisida ning paljud riigid ei luba hetkel välismaalasi üle piiri, aga kui on vältimatult vaja liikluskindlustuse rohelist kaarti, siis neid väljastab PZU kas e-kirja või posti teel.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!