Rahandusolümpiaad PricewaterhouseCoopers?i toel


4. märts (Ärileht Online) - Laupäeval, 5. märtsil toimub Tallinna Tehnikaülikoolis 8. ettevõtte rahanduse olümpiaad. Olümpiaadi auhinnad on välja pannud PricewaterhouseCoopers (PwC)ning üritus on kõigile Eesti ülikoolide tudengitele ja külalisvõistlejatele.

?PricewaterhouseCoopers?i ja Tallinna Tehnikaülikooli poolt korraldatav rahandusolümpiaad on heaks võimaluseks üliõpilastele ja ülikoolidele võrrelda oma taset teistega. Olümpiaad on kujunenud meeldivaks iga-aastaseks traditsiooniks ning tänavune on juba kaheksas? rääkis PwC auditi osakonna juhataja Tiit Raimla.

Olümpiaadist on kutsutud osa võtma tudengeid kõigist ülikoolidest, kus rahandust õpetatakse nii Eestist kui ka mujalt.

Olümpiaadil tuleb lahendada ettevõtete rahanduse (Corporate Finance) teemalisi ülesandeid, mille on koostanud õppejõud erinevatest Eesti ülikoolidest ning PricewaterhouseCoopers´i konsultandid. Ülesanded on eesti ja inglise keeles ning aega nende lahendamiseks on neli tundi. Ülesandeid kontrollivad ja hindavad Enn Listra ja Katrin Rahu Tallinna Tehnikaülikoolist ning PwC konsultandid.

PwC on parematele välja pandud rahalised auhinnad. Neli parimat saavad ka tasuta pääsmed 28.-29. aprillil toimuvale Pärnu Finantskonverentsile.