Rakvere Lihakombinaadil uus turundusdirektor


18. veebruarist asus Rakvere Lihakombinaadi turundusdirektorina tööle Liina Jaanson, kes töötas varem tubakafirma Gallaher Baltikumi turundusjuhina.

„Liina Jaanson on võimekas juht ning laialdaste teadmiste ja oskustega turundusspetsialist,“ sõnas Rakvere Lihakombinaadi juhatuse esimees Anne Mere. „Olen kindel, et Liina jätkab Rakvere turupositsiooni kindlustamist ning samas toob ettevõttesse ka uut hingamist.“

Uue turundusdirektori Liina Jaansoni sõnul on Rakvere Lihakombinaadi turunduse juhtimine väljakutse, kuna tarbijate seas on Rakverel juba kindel koht. „Minu eesmärk on kindlasti veelgi kasvatada Rakvere turuosa ning kinnistada tarbijates Rakvere kui hea maitse ja kvaliteetse toodanguga ettevõtja kuvandit.“

Enne Rakvere Lihakombinaati tööle asumist oli Liina Jaanson Gallaher Grupis Baltimaade turundusjuht ning varem on ta töötanud samas ettevõttes brändijuhina ja müügiedendusjuhina.

2003.aastal lõpetas Liina Jaanson EBS-i turunduse ja avalike suhete erialal ning hiljem on ta end täiendanud mitmetel juhtimisalastel koolitustel.