Riina Einberg asub Skype'i personalijuhiks


17. oktoober (Ärileht Online) - Alates tänasest töötab internetitelefonifirma Skype Eesti organisatsiooni personalijuhina Riina Einberg.

Einberg (38) on aidanud ehitada mitmeid edukaid organisatsioone, sealhulgas Baltimaade suurimat IT-firmat Microlink. Eesti interneti- ja IT-ringkondades on ta tuntud kui Hiiumaa internetistaja, riigiasutuste ja omavalitsuste andmesidevõrkude arendaja ning Eesti e-valitsuse projektijuht.

?Minu roll on olla sisuliselt inimsuhete arengu suunaja organisatsioonis,? lisas Riina Einberg. ?Skype?i teeb huvitavaks ettevõtteks see, et siinset kultuuri hoiavad koos lihtsad põhimõtted ja ühised väärtused, mitte keerulised reeglid ja mõõdikud,? ütles ta.

Riina Einberg on lõpetanud Tartu Ülikooli füüsika teoreetilise haru diplomiga ning täiendanud end personali-, projekti- ja finantsjuhtimise alal. Ta oskab eesti, inglise ja vene keelt, vähemal määral ka rootsi ja soome keelt. Ta on abielus ning nelja tütre ema.

Skype otsib ja värbab Eestis aktiivselt uusi talente. 2006. aasta suveks plaanib ettevõte Eesti kontoris töötajate arvu kahekordistada.