Salvesti endine juht suundub ravimiärisse

 (3)
Lauri Betlem Salvestis
Lauri Betlem SalvestisFoto: Anni Õnneleid

Ravimite jae- ja hulgimüüja Tamro Eesti uueks juhiks on alates kolmapäevast, 7. novembrist senine AS Salvest tegevjuht Lauri Betlem.

Tamro Baltikumi tegevjuhi Leon Jankelevitshi sõnul on Lauri Betlem tõestanud end võimeka juhina mitmetes ettevõtetes. “Viimased viis aastat töötas ta Salvesti tegevjuhina, enne seda aga 10 aastat Valio Eestis, kus vastutas turunduse ja tootearenduse strateegilise juhtimise eest Baltikumis ning seejärel töötas Baltikumi müügi- ja logistikadirektorina,” loetles Jankelevitsh.

Laur Betlem on lõpetanud bakalaureuse kraadiga Tartu Ülikooli ärijuhtimise eriala ning omandanud magistrikraadi turunduses Amsterdami Vrije Universiteit’is.

Tamro Eesti tegevjuht oli viimased enam kui kolm aastat Janno Kurg, kes lahkus ettevõttest omal soovil. “Ma olen Jannole tänulik tema panuse eest Tamro arengusse. Müügikasvule orienteeritus ja energia, mida Janno organisatsiooni süstis avaldus turust kiiremas kasvus, uuenenud meeskonnas ja tugevamates partnersuhetes meie klientide ja tarnijatega,” sõnas Tamro Baltikumi tegevjuht Leon Jankelevitsh