Sampo Life: investeeri sellesse, mida sööd

 (1)

Ligi kümme aastat Eesti turul tegutsev investeerimislahendusi pakkuv Sampo Life soovitab majanduslikult rasketel aegadel keskenduda alternatiivsetele investeeringutele ning investeerida toiduainete sektorisse.

Sampo Life’i investeeringute juhi Paul Lukka sõnul kasvab nõudlus toidukaupade järele pidevalt. Samas toiduainete tootmine praeguse hinnataseme juures ei vasta inimkonna nõudlusele, mis omakorda loob eeldused toiduainete hinnatõusuks, vahendas Sampo Life.

„Tuleviku võimaluste realiseerimiseks on Sampo Life koostöös emaettevõttega Mandatum Life toonud Eesti investorite jaoks turule uue investeerimisportfelli Mandatum Life Global Food. Nimetatud portfell keskendub just ülemaailmselt investeeringutele toiduainete sektorisse.”

”Langev turg on jätnud toiduainetööstuse ja toidukaupade hinnad suhteliselt madalale tasemele, mis on hea võimalus turule sisenemiseks. Vaatamata rasketele aegadele maailma majanduses, ei lõpeta inimesed söömist,” lisas Lukka.

SE Sampo Life Insurance Baltic on 1999. aastast Eesti tegutsev ettevõte, mis kuulub Soome finantskontserni Sampo Group. Koostöös emafirmaga Mandatum Life on Sampo Life keskendunud pikaajaliste investeerimislahenduste pakkumisele.