SEB hakkab uut kodukindlustustoodet pakkuma


TALLINN, 16. jaanuar (EPLO) - SEB Ühispank, Ühisliisingu Kindlustusmaakleri ja kindlustusselts Seesam hakkavad teisipäevast koos kodulaenuga pakkuma kodu kindlustamise võimalust soodsa ja suure kindlustuskaitsega koguriskikindlustusega.

SEB Ühispanga eralaenude arendusjuhi Triin Messimase sõnul on uue toote eesmärk pakkuda turu parima hinna ja suurima kindlustuskaitsega kodukindlustust, mille vormistamine ja maksete tasumine on muudetud kindlustusvõtjale maksimaalselt mugavaks.

"Uus kodukindlustus on mugav just kodulaenu klientidele, kuna kindlustuse saab vormistada koos laenulepingu sõlmimisega, kindlustusmaksed on igakuised ning neid saab teha koos laenumaksetega. Näitena mõõdukate kindlustamiskulude kohta võib tuua väiksema standardkorteri kindlustusmakse - see on alates 35 kroonist kuus," ütles Messimas.

Koguriskikindlustuse puhul hüvitatakse äkiliste ja ettenägematute sündmuste tõttu kindlustatud esemele tekkinud varaline kahju. Lisaks otsesele varalisele kahjule hüvitatakse lukkude uuendamiskulud maksimaalselt 10 000 kr ulatuses, lammutustööde ja prahiveo kulud maksimaalselt 125 000 kr ulatuses ning ajutise eluaseme üürikulu kuni 10% ulatuses kindlustatud eseme kindlustussummast, maksimaalselt 60 000 kr ulatuses.