SEB palkas neli Swedbanki töötajat

 (13)
SEB palkas neli Swedbanki töötajat
SEBFoto: Ilmar Saabas

SEB Enskilda laiendab oma Balti aktsiatoodete kompetentsi ja palkas neljaliikmelise meeskonna, mille moodustavad endised Swedbanki töötajad.

Uued töötajad on aktsiamaakler Raido Lillemets ning analüütikud Pavel Lupandin ja Marko Daljajev. Lisaks liitub SEB Enskilda ettevõtte rahanduse (Corporate Finance) Baltikumi meeskonnaga Mihkel Torim, kes oli Swedbankis vastutav aktsiakapitali kaasamisega seonduva tegevuste eest, teatas ettevõte.

SEB Enskilda ettevõtte rahanduse Baltikumi juhi Henrik Igasta sõnul on nad Balti aktsiaturgude võimalike tulevikuarengute osas optimistlikud.

„Usume, et Nasdaq OMXi plaan ühendada Balti aktsiaturgude kauplemiskeskkond teostub 2011. aasta alguses ja see suurendab märkimisväärselt investorite huvi meie piirkonna suhtes. Usume, et mitmed era- ja riigiettevõtted tulevad oma aktsiatega turule. Lisaks võib oodata täiendavat kapitali kaasamist börsil juba noteeritud ettevõtete poolt. Eelnevat arvestades tugevdame oma turupositsiooni aktsiatoodete vallas,“ sõnas Igasta.