SEB Panga juhatuses toimusid muudatused

 (2)
SEB Panga juhatuses toimusid muudatused
PangakontorFoto: Rauno Volmar

Alates 1. maist 2016 on SEB Panga juhatuse liikmeks ning jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juhiks Ainar Leppänen, kes seni oli SEB Liisingu juht. Senine jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Eerika Vaikmäe-Koit asus 1. aprillist 2016 juhtima SEB ettevõtete panganduse valdkonda.

„Kiiresti muutuva maailma suundumustega kaasas käimiseks uuendas SEB sellel aastal oma visiooni, millest juhinduda järgmisel kümnel aastal. Koos visiooniga oleme täiendanud ka panga juhatuse koosseisu. Eerika töö SEB jaepanganduse arendamisel viimasel kuuel aastal on olnud muljetavaldav ja ettevõtete panganduse valdkonna juhtimine on talle kolmas roll SEB juhtkonna liikmena alates 2008. aastast,“ märkis SEB juhatuse esimees Allan Parik pressiteenistuse vahendusel.

"Juhtide horisontaalne liikumine valdkondade vahel on ettevõttele suureks väärtuseks. Ainar Leppänen on viimased seitse aastat juhtinud SEB Liisingut. Tema asumine jaepanga etteotsa ja liitumine panga juhatusega on tugev täiendus meie meeskonnale ja aitab kindlustada eesmärkide täitumist – pakkuda maailmatasemel teenust klientidele ning inspireerivat ja motiveerivat töökeskkonda meie töötajatele," lisas ta.

SEB Panga juhatuse koosseis alates 1. mai 2016:

Allan Parik – juhatuse esimees

Eerika Vaikmäe-Koit – ettevõtete panganduse valdkonna juht

Ainar Leppänen – jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht

Seotud lood:

Niklas Larsson – krediidi- ja riskivaldkonna juht

Petteri Nikkola – finantsjuhtimise ja operatsioonide valdkonna juht