Statoil avas kolmanda “1-2-3” automaattankla Tallinnas


Statoil avas sel nädalal Tallinna Haabersti linnaosas, Rannamõisa teel oma kolmanda “1-2-3” kaubamärgi all tegutseva automaattankla Eestis, teatas Eesti Statoili turundusjuht Hede Kerstin Luik.

Luige sõnul on Rannamõisa tee 1-2-3 tankla Eesti Statoili jaoks järjekordne lüli automaattanklate ketis, mille firma tahab üle Eesti välja ehitada lähiaastatel. 1-2-3 automaattanklate kontseptsioon on täiesti erinev Statoili teenindusjaamade omast. “1-2-3 tanklad on suunatud säästlikule kliendile, kes tahab kiiresti ja lihtsalt osta garanteeritud kvaliteediga autokütust; Statoili teenindusjaamade kliendiks on aga mugavust ja kõrget teenindustaset hindavad inimesed, kes lisaks esmaklassilisele kütusele tahavad kasutada ka mitmeid lisateenuseid ja võimalust 24 tundi ööpäevas osta toiduaineid ja esmatarbekaupu meie poodidest,” märkis ta.

"1-2-3" automaattanklates müüb Statoil soodsa hinnaga kolme kvaliteetkütuse marki - bensiin 95, bensiin 98 EURO ja euronõuetele vastav talvine diislikütus DT EURO. Kõik Statoili 1-2-3 automaattanklad asuvad praegu

Tallinnas: Järve Selveri juures, Õismäe teel ja viimati avatu Rannamõisa teel.