Tahad teenida 2000 eurot kuus? Väikeliising otsib abikäsi


Tahad teenida 2000 eurot kuus? Väikeliising otsib abikäsi
Väikeliising

Väikeliising otsib kliendihaldurit emaettevõttesse Väikeliising Eesti OÜ. Ettevõte on alates 2013. aastast aidanud finantseerida kuni 10000 eurot maksvate sõidukite ostmist. Lisaks avasime sel aastal tütarettevõtte, mis tegutseb Swedcar.ee domeenil ning toob Rootsist tellimuse järgi sõidukeid.

Ettevõttena pakume pikka ja stabiilset töösuhet väga hea töötasuga, keskmiselt 1500-2000 eurot kuus. Avasime just uue a klassi kontori Audi majas Rocca Al Mares ja lõime mugavad merevaatega töökohad, et uutel kolleegidel oleks meeldiv tööd teha. Meil ei ole suurettevõttele omast sagimist või boksideks löödud töökohti. Igaühel on oma laud ja vastused saavad vastatud sekunditega.

Töötajalt ootame positiivsust ja professionaalsust ning varasemat töökogemust klientidega suhtlemisel. Samuti on vajalik nii eesti kui ka vene keele oskus. Kasuks tuleb kõrgharidus ning varasem pikaajaline töösuhe.

Töö sisu on klientidega suhtlemine, pakkumiste tegemine ja lepingute sõlmimine. Samuti suhtleme iga päev oma paljude koostööpartneritega, et tööd sujuvamaks muuta ja nende elu lihtsustada.

Kui leiad, et tahaksid meiega ühineda, anna endast CV ja motivatsioonikirjaga märku cv@vaikeliising.ee

Kandideerida saab kuni 14. oktoobrini.