Tallinki konkurent lisab Paldiski-Kapellskäri liinile teise laeva

 (5)
Tallinki konkurent lisab Paldiski-Kapellskäri liinile teise laeva
Paldiski sadamFoto: Rauno Volmar

DFDS Seaways lisab seni Paldiski-Kapellskäri laevaliinil opereerinud mootorlaevale Patria Seaways alates 4. oktoobrist mootorlaeva Kaunas Seaways.

Ettevõtte teatel võimaldab kahe laevaga opereerimine pakkuda liinil paremat teenindust nii igal nädalapäeval toimuvate hommikuste ning õhtuste väljumiste kui ka mõlemas sadamas piisava seisuaja lisandumise näol.

MS Kaunas Seaways on ehitatud 1989. aastal ja ümber ehitatud 1994. aastal. Oma mahutavuselt on Kaunas Seaways sarnane MS Patria Seaways’iga.

"Laev jääb sõitma Leedu lipu alla ning selle juhtkond ja tehniline personal on Leedust. Kuid järk-järgult anname reisijate teenindamise üle eestlastele, sest 90 protsenti reisijatest on eestlased," ütles DFDS Seawaysi avalike suhete juht Vaidotas Klumbys.

MS Kaunas Seaways esimene väljumine suunal Paldiski-Kapellskär toimub 4. oktoobril kell 22.30.

DFDS Group Eestis asuv agentuur DFDS Seaways OÜ opereerib laevaliini Paldiski-Kapellskär igapäevatööd juba viimased kaks aastat.

DFDS Group on Põhjamaade juhtiv laevandus-ning logistikaettevõte, kes opereerib kokku 55 laevaga 25 eri liinil nii Lääne- kui ka Põhjamerel.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.