Tallinn müüs korteri 3,9 miljoni krooni eest


Kui tavaliselt oleme kirjutanud odavatest korteritest, mida Tallinn realiseerib, siis täna saame konstanteerida, et hinnad tänases turusituatsioonis võivad oksjoni käigus ka märkimisväärselt tõusta. Tallinnas kõrghoonete naabruses asuv Maakri tänav 28b-2 mitteeluruumist korteriomand müüakse 3,9 miljoni krooni eest ehk alghinnast üle kahe korra kallimalt.


ˇKõnealuse müügiobjekti avaliku kirjaliku enampakkumise alghinnaks oli 1,8 miljonit krooni. Parima pakkumise tegi PartnerRe OÜ.

„Kinnisvaraturu hetkeseisu arvestades andis enampakkumine selle objekti puhul väga hea tulemuse,“ on abilinnapea Eha Võrk rahul. „Asukohta, kõrghoonete kvartali ehk city naabrust arvestades on tegemist vägagi perspektiivika kinnisvaraobjektiga.“

Tegemist on korteriomandiga, mis moodustab 62 ruutmeetri suuruse mitteeluruumi ja mõttelise osa 382 m² suurusest äri- ja elamumaa sihtotstarbega maatükist.

Alghinnast tunduvalt kõrgemaks kujunes ka Hagudi tänav 7-2 korteriomandi müügihind, kerkides 65 000 kroonilt 93 000 kroonile. Tegemist on 17,6 m² suuruse eluruumiga, mis moodustab mõttelise osa 696 m² suurusest elamumaa sihtotstarbega maatükist.

Lastekodu tn 44-M1 mitteeluruumi korteriomand üldpinnaga 95,7 m² leidis ostja 1,2 miljoni krooni eest ehk alghinnast 50 000 krooni kallimalt.

Oktoobrikuu jooksul leidis ostja 28 kinnisvaraobjekti, mille müügist laekub linnakassasse ligi 33 miljonit krooni.